.

.

XIAOJIA 6/8Cm Дијаметар Глобус Галакси Минијатури КРИСТАЛНА Топка 3D Ласерски Врежан Кварц Стакло Топка Сфера Домашна Декорација Додатоци Подароци-8 См, Со Црна Лер

XIAOJIA 6/8Cm Дијаметар Глобус Галакси Минијатури КРИСТАЛНА Топка 3D Ласерски Врежан Кварц Стакло Топка Сфера Домашна Декорација

DEN 1456.00

Износ
Залиха

Повеќенаменски : блескава кристална топка, погодна за гатање, медитација и фотографија, може да се користи и како украс за украсување соба или канцеларија. Предвидување на иднината : Овие топки се многу погодни за вежбање гатање и гатање. Побарајте идно знаење и стапете во контакт со натприродното. Кристална декорација : стаклената топка е изработена од беспрекорен кристал, без разлика каде ќе ја поставите оваа кристална топка, таа дефинитивно ќе додаде допир на елеганција. Идеален подарок : стаклената топка е совршен предмет за луѓе заинтересирани за јасновидение, гатање, собирање природни и кристали. Потсетник : бидејќи неговата функција е слична на лупа, ве молиме не ставајте ја кристалната топка на директна сончева светлина, може да се запали. Потекло : ЦН(Ориги.

Карактеристики

Производи во категоријата