.

.

Подарок за керамичко кафе за керамички кафе за дома и канцеларија, 17oz. Порцеланска лате патна чаша со капак и кутија во боја, чај од розова цветна уметност со рачка, 6

Подарок за керамичко кафе за керамички кафе за дома и канцеларија, 17oz. Порцеланска лате патна чаша со капак и кутија во боја,

DEN 319.68

Износ
Залиха

Користете со топли или ладни пијалоци како што се замрзнато кафе, латети, капучино, ладна пијалак, чај, па дури и мраз ладна вода . Оваа кригла од 17 унца не содржи токсични материи како што е олово и може безбедно да се користи во микробранови и машини за миење садови. Овој производ е спакуван во шарена кутија за вашето семејство и пријатели. Рачката на криглата е исто така многу цврста големина на керамичка кригла : L X W X H : 3. Внимание : Капакот на оваа чаша е само за изолација и мало истекување. Изработено издржлива керамика. Материјал и безбедност : Оваа внимателно дизајнирана порцеланска кригла потекнува од високо-производната линија на производството на милениумскиот порцелан. Овој производ е спакуван во шарена кутија за вашето семејство и пријатели. Дизајн и големина на кригла : Моделот на криглата беше внимателно дизајниран од дизајнерот. Рачката на криглата е исто така многу цврста големина на керамичка кригла : L X W X H : 3. Материјал и безбедност : Оваа внимателно дизајнирана порцеланска кригла потекнува од високо-производната линија на производството на милениумскиот порцелан. Дизајн и големина на кригла : Моделот на криглата беше внимателно дизајниран од дизајнерот. Капакот : Капакот има силиконски прстен со силикон од одделение за храна за да спречи прскање и мали протекувања. Вклучува пластичен капак со силиконски заптивка за да спречите излевање. Внимание : Капакот на оваа чаша е само за изолација и мало истекување. Држете до 17 унци топла или ладна течност. Направено со отпорни на избледени, долготрајни материјали, ова е прекрасен производ со кој ќе бидете горди да го поседувате или подарокот. Капакот : Капакот има силиконски прстен со силикон од одделение за храна за да спречи прскање и мали протекувања. Криглата е опремена со капак и слајд на врвот, овозможувајќи ви да пиете без да го отворите капакот.

Карактеристики

Производи во категоријата