.

.

Погреб Кремирање На Урна Човечка Пепел За Возрасни Деца Или Кремирање Домашни Миленици Комеморација Погребни Урни Дома Керамика, лссисп, 1

Погреб Кремирање На Урна Човечка Пепел За Возрасни Деца Или Кремирање Домашни Миленици Комеморација Погребни Урни Дома Керамика,

DEN 363.20

Износ
Залиха

Боја : црвена, жолта, сина, темно зелена, светло зелена. Големина : Висина : 14см, Ширина : 11,5 см. ГОЛЕМИНА : 10, 3х12см/13, 5Х15, 5см, капацитет на вода околу 500мл/1000мл. Може да се користи за споделување на пепелта на возрасни деца и може да се користи и за скапоцени остатоци од миленичиња. Боја : црна, бела. Димензии : Ширина : 10,3 см, Висина : 12см / Ширина 13,5 см, Висина 15,5 см. Квалитет : нашиот рачно изработен висококвалитетен ковчег обезбедува место за почитување На остатокот/пепелта На вашите најблиски Бидете применливи : нашиот елегантен ковчег е погоден за секоја декорација, можете да го ставите во дневната соба, спалната соба, работната соба, каминот или канцеларијата, така што вашиот партнер секогаш ќе биде со вас.Овој рачно изработен крематориум може да се користи за пепел на скапоцени миленичиња или најблиски, што е почит кон починатите миленичиња или најблиски. Овој безвременски дизајн е совршен за Домашна или канцелариска Употреба Безбеден и затворен : може да ја чува и заштитува вашата пепел долго време, нашата елегантна урна добро ќе се вклопи со секој декор, можете да ја ставите во дневната соба ,спалната соба ,работната соба,каминот или канцеларијата, нека придружник да биде со вас засекогаш.Боја : црвена, светло зелена, сина, жолта, бела, темно зелена вода капацитет : ОКОЛУ 500 ML/1000 MLOUR УСЛУГА : ако имате какви БИЛО прашања , слободно контактирајте us Cremation Uscremation Квалитет На Урната : Кремирање Урна Керамика Погребни Урни со 100% керамика, во споредба со традиционалните метални производи, има очигледни предности, долгорочно складирање на керамика, дури и ако постои илјадници години, нема да изгние и ' рѓа, за да ја осигурате вашата убов пепелта на луѓето е целосно заштитена и тие ги добиваат квалитетите и почитта што ги заслужуваат.

Карактеристики

Производи во категоријата