.

.

Кабина Покритие За Џип Гладијатор 2020-2023 Додатоци - 600d Оксфорд Гладијатор Покритие Со Вратата Клапи За Џип ЈТ, Сите Временски Услови Сонце Снег Дожд Водоотпорен Капа

Кабина Покритие За Џип Гладијатор 2020-2023 Додатоци - 600d Оксфорд Гладијатор Покритие Со Вратата Клапи За Џип ЈТ, Сите Временски

DEN 3.33

Износ
Залиха

Е-ПОШТА * ПРИТИСНЕТЕ ГО РЕТРОВИЗОРОТ НАВНАТРЕ ЗА ДА ЈА ПОКРИЕТЕ ИНСТАЛАЦИЈАТА НА BDFORE. САМО ОДГОВАРА ЗА ЏИП ГЛАДИЈАТОР Кабриолет вратите се отстранети. ЦЕЛОСНА ПОКРИЕНОСТ НА КАБИНАТА-Специјално дизајнирана За Гладијатор за да се осигура дека сите изложени области на кабината ќе бидат затворени и заштитени. Целосните странични клапи ќе обезбедат целосна покриеност на вратата кога ќе се отстранат вратите. БРЗА ИНСТАЛАЦИЈА-Се Прикачува за неколку минути на фабричките локации без модификации. Тешките ремени помагаат да се обезбеди капакот на возилото. НАДГРАДЕНИ МАТЕРИЈАЛИ-Изработени ОД Надградба на 600д тежок водоотпорен материјал, кој може да издржи притисок на водата до 5000мм. Заштитени од сонце и оние ненадејни дождови, УВ зраци, нечистотија, прашина и нечистотија. ПРИМЕНЛИВИ МОДЕЛИ - овој капак на кабината прилагодено одговара за 2020 2021 2022 Џип Гладијатор (ЈТ) Спорт, Оверленд, Рубикон, Мохаве, Висока Надморска Височина, Спорт С, Вилис, Надморска Височина и Патека Во Тексас. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : И Двете се Вклопуваат за Мек Врв На Возилото или Тврд Врв. ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА-1x Кабина Покритие, 1x Торба За Складирање. Е-ПОШТА * ПРИТИСНЕТЕ ГО РЕТРОВИЗОРОТ НАВНАТРЕ ЗА ДА ЈА ПОКРИЕТЕ ИНСТАЛАЦИЈАТА НА BDFORE. САМО ОДГОВАРА ЗА ЏИП ГЛАДИЈАТОР Кабриолет вратите се отстранети. ЦЕЛОСНА ПОКРИЕНОСТ НА КАБИНАТА-Специјално дизајнирана За Гладијатор за да се осигура дека сите изложени области на кабината ќе бидат затворени и заштитени. Целосните странични клапи ќе обезбедат целосна покриеност на вратата кога ќе се отстранат вратите. БРЗА ИНСТАЛАЦИЈА-Се Прикачува за неколку минути на фабричките локации без модификации. Тешките ремени помагаат да се обезбеди капакот на возилото. НАДГРАДЕНИ МАТЕРИЈАЛИ-Изработени ОД Надградба на 600д тежок водоотпорен материјал, кој може да издржи притисок на водата до 5000мм. Заштитени од сонце и оние ненадејни дождови, УВ зраци, нечистотија, прашина и нечистотија. ПРИМЕНЛИВИ МОДЕЛИ - овој капак на кабината прилагодено одговара за 2020 2021 2022 Џип Гладијатор (ЈТ) Спорт, Оверленд, Рубикон, Мохаве, Висока Надморска Височина, Спорт С, Вилис, Надморска Височина и Патека Во Тексас. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : И Двете се Вклопуваат за Мек Врв На Возилото или Тврд Врв. ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА-1x Кабина Покритие, 1x Торба За Складирање.

Карактеристики

Производи во категоријата