.

.

Тешко Наоѓање Прицврстувач 014973447786 Класа 10,9 Шестоаголни Капачиња Завртки, 20мм-2,50 х 90мм, Парче-2

Тешко Наоѓање Прицврстувач 014973447786 Класа 10,9 Шестоаголни Капачиња Завртки, 20мм-2,50 х 90мм, Парче-2

DEN 188.32

Износ
Залиха

Дијаметар : 20мм. Должина : 90мм.Материјал : Челик. Заврши : Цинк. Стил На Глава : Хексадецимален (#30). Дијаметар : 20мм. Должина : 90мм.Материјал : Челик. Заврши : Цинк. Стил На Глава : Хексадецимален (#30). Ние акции широк спектар на сврзувачки елементи идеален за многу апликации низ домот, фарма, бизнис, автомобилската индустрија, и во индустријата. Повеќето од нашите сврзувачки елементи имаат лесна цинк позлата над челик давајќи повеќе отпорен на ' рѓа. Продаваме и обложени и нерѓосувачки производи за дополнителна отпорност на ' рѓа. Ние акции многу оценки на сврзувачки елементи кои се движат од нискојаглероден челик до стврднат, термички обработен челик. Не сите сврзувачки елементи се применливи за сите апликации затоа бидете сигурни дека ќе тестирате темелно и ќе добиете мислење од лиценциран градител или овластен градежен или градежен инженер пред да се потпрете на овие сврзувачки елементи за какви било ситуации кога неуспехот ќе резултира со оштетување на имотот или лицето.

Карактеристики

Производи во категоријата