.

.

Челори Голем Капацитет Молив Случај, Голем Молив Торбичка Торбичка Пенкало Држач Молив Маркер Канцелариски Материјал Складирање Шминка Торба За Канцелариски Мат?

Челори Голем Капацитет Молив Случај, Голем Молив Торбичка Торбичка Пенкало Држач Молив Маркер Канцелариски Материјал Складирање

DEN 0.33

Износ
Залиха

Не само што ги штитат предметите на подобар начин,туку и ги одржуваат работите уредно организирани и достапни, направете го вашето складирање максимизирано. Совршена комбинација на стил и корисност,многу стилски мулти бои за избор. Оваа футрола за пенкало е изработена од врвна ткаенина,цврсто шиење, отпорна на абење и валкана, водоотпорна и мазни цврсти патенти. Секое производство на кеси со моливи го следи најстрогиот стандард за квалитет, не грижете се лесно да се скрши. €Големо Складирање : 8. ●Повеќенаменска● : тоа е навистина мултифункционална торба за складирање за да се задоволат практичните потреби за различни луѓе, не само торба со пенкало со молив за држач за организатор на канцелариски материјал, туку и организатор за складирање за канцеларија, торбичка за козметичка торба за шминка за мажи жени возрасни, убаво патување и торба за додатоци. Ги држи предметите подалеку од гребнатини, капка вода, прашина и испакнатини,лесно се чистат. Мрежестите џебови со патенти се идеални за често користење предмети како мали белешки, картички, кабли, слушалки што ве прави лесни за идентификување. Quality Satefuction : нашата футрола за моливи доаѓа со 12 месеци гаранција за квалитет за враќање на парите и доживотна услуга ако не сте целосно задоволни со вашето купување, ние ќе ви вратиме целосно или ќе ви испратиме замена бесплатно.Оваа кутија за моливи доаѓа со една главна преграда, џеб од едната страна и еластични процепи на средното место. Навистина е се во една кеса за секојдневна употреба. Доволно голем за складирање на сите предмети што можеби ќе ви требаат при студирање или работа,но не зафаќајќи премногу простор на ранец или биро, многу е погодно за носење.2 инчен голем капацитет може да собере до 50-70 моливи. ●Врвен Квалитет● : оваа кутија за моливи е изработена од Висококвалитетна Оксфордска ткаенина, се одликува со голем, практичен, неверојатен допир, цврсто шиење, исклучително издржлив, отпорен на абење и нечистотија, водоотпорен и непречено цврсти патенти. Исто така, постојат еластични слотови со мрежест џеб на средното место што може да спречи движење на пенкалата. Практичен дизајн со големи прегради за патенти и мрежести џебови. Оваа торба со моливи може да ги одржува работите уредно организирани и достапни. Ние се стремиме да им обезбедиме на клиентите висококвалитетни кутии за моливи.2 инч, се вклопува до 50-70 моливи.

Карактеристики

Производи во категоријата