.

.

100 Пакување 20ga 1 инчен Стерилна Игла За Инјектирање За Еднократна Употреба Со Капа За Додатоци За Игла За Животни, Миленичиња, Живина И Индустриски Додатоци За Игла ?

100 Пакување 20ga 1 инчен Стерилна Игла За Инјектирање За Еднократна Употреба Со Капа За Додатоци За Игла За Животни, Миленичиња,

DEN 1.67

Износ
Залиха

Содржина на пакетот : 100 парчиња поединечно запечатена игла со капаче. Карактеристики : 20ga 1inches/25mm луер заклучување дизајн. Материјал : нерѓосувачки челик+пластика. Употреба : Погоден За сите стандардни шприцеви за заклучување луер, Погоден за научни лаборатории, индустрија, течност за полнење, ЛЕПАК КА, мастила, добиток и домашно милениче. Забелешка : овој производ не е медицински производ и не може да се користи за медицински цели. Ве молиме ставете го производот на високо место за да спречите децата да го допрат. ве молиме контактирајте не.

Карактеристики

Производи во категоријата