.

.

Самуелворлд Голем Производител На Ледени Топки со Капак, 4 х 2,5 Инчни Ледени Топчиња-Без БПА, Лесен За Полнење Тркалезна Силиконска Ледена Лента, Совршени Сфери Зана

Самуелворлд Голем Производител На Ледени Топки со Капак, 4 х 2,5 Инчни Ледени Топчиња-Без БПА, Лесен За Полнење Тркалезна Силиконска

DEN 143.84

Износ
Залиха

ЛЕСНОТИЈА на КОРИСТЕЊЕ : Создадете 4 совршено обликувани големи ледени сфери со апсолутна леснотија. Семјуелворлдс опсег од 2,5-инчни сферни садови за мраз за замрзнувач се дизајнирани со интегриран систем за инка, за поефикасно полнење кое исто така е без неред! Никогаш повеќе нема да треба да се мачите со погрешно поставување инки за вашите садови за мраз. НЕВЕРОЈАТНА ВРЕДНОСТ за ПАРИТЕ : samuelworlds премиум опсег на големи ледени топчиња коцки се патентирани и изградени од висококвалитетни материјали Без БПА, кои исто така се исклучително издржливи. Пластичните садови за мраз со храна помагаат при леснотија на преносливост, со флексибилен силиконски капак на сферата ги намалува истекувањата и постигнува ефикасен печат за совршено тркалезни сфери на мраз. ПРОФЕСИОНАЛЦИ ПРЕТПОЧИТАА ИЗБОР : Уживајте во едноставноста за создавање прекрасни ледени сфери денес, исто како и професионалците. Семјуелворлдс премиум опсегот на послужавник за мраз е дизајниран постојано да изработува совршени сфери на мраз во секое време, го забавува разредувањето, така што вистинските вкусови на вашите омилени пијалоци може да се уживаат подолго. 100% БЕЗБЕДНИ садови за мраз во машината за миење садови, и тие се подготвени за употреба повторно. Само најдобрите материјали што спречуваат мириси и остануваат чисти-дегустација се користат со секој произведен послужавник, совршен за употреба со виски, бурбон, џин, текулија, коктели и многу повеќе!. СОВРШЕН ПОДАРОК ЗА НОВИНА : Барате безвременски подароци за новини? Садовите За Мраз на семјуелворлдс ги користат професионални шанкери ширум светот и би биле совршен додаток на секој домашен бар, родендени, затоплување на куќата, па дури и подароци од врата на настани. Вашето семејство, пријатели и гости дефинитивно ќе ги сакаат овие неверојатни послужавници за мраз!.

Карактеристики

Производи во категоријата