.

.

Пелени За Мачки од Кора-Направени Во САД-Вар Зелена Шема Водоотпорна Премиум Пелена За Мачки За Веселба, Прскање или Инконтинентни Мачки

Пелени За Мачки од Кора-Направени Во САД-Вар Зелена Шема Водоотпорна Премиум Пелена За Мачки За Веселба, Прскање или Инконтинентни

DEN 1759.84

Износ
Залиха

Совршен за инконтинентни постари мачки, женски мачки во топлина (мачки за мачки) и прскање машки мачки. Верзија без опашка достапна на барање (оставете белешка Во Порака За Подарок Или испратете ни барање откако ќе нарачате). Големина L Одговара На Половината 18-22 во. Лесно се става со прилагодливи јазичиња за кука и јамка за одлично прилагодено вклопување. Достапно во уникатен отпечаток од ткаенина за вашата стилска мачка. Проверете Barkertime за повеќе опции/отпечатоци, и Нашата Премија Целосно Водоотпорен пелени линија. Тројни слоеви на заштита : висококвалитетна поликотонска ткаенина однадвор, супер-мека постава одвнатре и водоотпорна бариера за влага целосно зашиена помеѓу надворешната обвивка и облогата за максимална заштита од истекување. Ваква заштита и квалитет нема да добиете во ниту една друга пелена за мачки на пазарот. За ДОПОЛНИТЕЛНА заштита, користете облоги за пелени За повеќекратна употреба (продадени одделно) Заедно со оваа пелена. Ако на вашето домашно милениче не му е пријатно да носи пелени, земете трегери За пелени За Време На Лаење. Дизајниран И Рачно Изработен Од Баркертајм во Плажата Хантингтон, Калифорнија сад.

Карактеристики

Производи во категоријата