.

.

Обичен Кучешки Став Резервоар См Пинк

Обичен Кучешки Став Резервоар См Пинк

DEN 0.33

Износ
Залиха

Секојдневен Кучешки Став Маици. Стил Кој Им Дава На Кучињата Нов Став. Нашите Резервоари за Привлечни Ставови му даваат предност на секое куче на модата. Мекиот и удобен поли/памучен резервоар е украсен со смело, блескаво лого со свилен екран со столпче. Дива Куче дизајн комбинира женски розова со сина трим и Врвот куче дизајн е црна со црвена трим. Бот. ЗАБЕЛЕШКА : ОВОЈ ОГЛАС Е ЗА ГОЛЕМИНА, БОЈА И СТИЛ ВО НАСЛОВОТ НА СПИСОКОТ. * , ве молам *.

Карактеристики

Производи во категоријата