.

.

Cygq Антистатик Водоотпорен Премиум Најлон Ткаенина Печатач Прашина Покритие Случај за HP OfficeJet 3830/Кс OfficeJet 4650/Кс OfficeJet Pro 6968/Кс OfficeJet Pro 6978 Безжичен Сите-Во-Едно Печатач

Cygq Антистатик Водоотпорен Премиум Најлон Ткаенина Печатач Прашина Покритие Случај за HP OfficeJet 3830/Кс OfficeJet 4650/Кс

DEN 0.67

Износ
Залиха

Совршен дизајниран За Hp Office Jet 3830/Hp Office Jet 4650/Hp Office Jet Pro 6968/Hp Office Jet Pro 6978 Безжичен Се-Во-Едно Печатач. Изработен од висококвалитетен материјал од најлонска ткаенина, антистатички водоотпорен и лесно чистење. Нашиот капак за прашина за печатач има пренослив ремен за раце и отвореното дно лесно може да го покрие вашиот уред. Заштитете го вашиот уред од прашина, излевање, гребнатини, вода и други загадувачи. Димензии На Капакот на прашина : 19,7 х 15,8 х 9 инчи и лесно може да се преклопат и складираат кога не се користат. Спецификации : Материјал : Најлон/Премиум Ткаенина Боја : Димензии На Капакот На Црната Прашина : 19,7 x 15,8 x 9 инчи модел : Hp Office Jet 3830/Кс Office Jet 4650/Кс Office Jet Pro 6968/Кс Office Jet Pro 6978 безжичен Се-Во-Едно Печатач пакет вклучуваат : 1 парчиња прашина покритие.

Карактеристики

Производи во категоријата