.

.

Четка за Заби во Форма на Текме У За Деца, 2-6 Години рачна Четка За заби За Бебиња За Бебиња, Ултра Мека Силиконска Четка За Храна, Алатка За Чистење На Целата Уста

Четка за Заби во Форма на Текме У За Деца, 2-6 Години рачна Четка За заби За Бебиња За Бебиња, Ултра Мека Силиконска Четка За

DEN 0.33

Износ
Залиха

ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : четка за заби Во форма На Текме У за деца помага при чистење на забите со забавни ликови за да им се олеснат доживотните здрави навики на вашите деца. 360° ЧИСТЕЊЕ НА ЦЕЛАТА УСТА : 360 широк чистење детска четка за заби главата овозможува правилно чистење на забите на бебето без поместување на зглобот. ИНОВАТИВЕН ДИЗАЈН ВО ФОРМА НА БУКВАТА У : Четката за заби за деца е погодна за обликот на устата на бебето и механиката на структурата на забите на децата. Уникатно дизајниран за меки бебешки непца и нивните чувствителни заби. СИЛИКОН ЗА ХРАНА : оваа четка за бебиња е направена од мек и безбеден силиконски материјал, без посебен мирис, децата се чувствуваат поздрави. Нашата мека глава од силиконска четка е отпорна на високи температури и може да се дезинфицира во нормални времиња. АТРАКТИВЕН ДИЗАЈН : Детската четка за заби во форма на буквата у изгледа слатко и интересно за да ги направи децата позаинтересирани за четкање на забите. Ова им помага на вашите деца да бидат подготвени да четкаат подолго време додека сеуште развиваат здрави навики за четкање. Четка за Заби во форма на буквата у За Деца.

Карактеристики

Производи во категоријата