.

.

Луди Продажба Гејмер Глушец Лесни Игри Глувчето Тркало Светлосен Ефект ЗА КОМПЈУТЕР ЛАПТОП

Луди Продажба Гејмер Глушец Лесни Игри Глувчето Тркало Светлосен Ефект ЗА КОМПЈУТЕР ЛАПТОП

DEN 1388.80

Износ
Залиха

Приклучете и играјте, и не се потребни возачи. лесен е за употреба. Можете да уживате играјќи ја играта со овој моден глушец. 6 прилагодени копчиња обезбедуваат конкурентна предност и тактилни повратни информации и точна манипулација и се наменети за професионален играч. Прекинувач за ефект на светлина на тркалата, четири брзини dpi четири бои произволен прекинувач, кој е полн со чувство на игра. Изработен е од висококвалитетен МАТЕРИЈАЛ ЗА СТОМАЧНИ мускули и longономски не ве заморува долго време. 6 прилагодени копчиња обезбедуваат конкурентна предност и тактилни повратни информации и точна манипулација и се наменети за професионален играч. Функција : 1. 6 прилагодени копчиња обезбедуваат конкурентна предност и тактилни повратни информации и точна манипулација и се наменети за професионален играч.2. Прекинувач за ефект на светлина на тркалата, четири брзини dpi четири бои произволен прекинувач, кој е полн со чувство на игра.3. Тоа е жичен оптички USB конкурентна позадинско осветлување игра глувчето.4. Изработен е од висококвалитетен МАТЕРИЈАЛ ЗА СТОМАЧНИ мускули и longономски не ве заморува долго време.5. Приклучете и играјте, и не се потребни возачи. лесен е за употреба. Можете да уживате играјќи ја играта со овој моден глушец.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Тип На Ставка : Гејмерски Материјал : Абсколор : Како Што Се Прикажани Сликите Тежина : Прибл.220g/7.8 oz Model : X1 Напон и Струја : 5 V, 110maline Должина : 1.5 M/4.9 ft Button Life : 10 Miltimespackage Листа : 1 x Глувчето.

Карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Gaming Mouse
Material:
ABS
Color:
As Pictures Shown
Weight:
Approx.220g/7.8oz
Model:
  X1
Voltage and Current :
5V, 110mA
Line Length:
1.5 M/4.9ft
Button Life:
10 MilTimes
Package List:
1 x Mouse :

Производи во категоријата