.

.

Браун Сите-Во-Еден Стил Комплет Серија 3 3450, 5-во-1 Тример За Мажи Со Брада Тример, Уво &засилувач; Носот Тример, Коса Машинки &засилувач; Повеќе, Ултра-Остри Сечилото, 40

Браун Сите-Во-Еден Стил Комплет Серија 3 3450, 5-во-1 Тример За Мажи Со Брада Тример, Уво &засилувач; Носот Тример, Коса Машинки

DEN 479.04

Износ
Залиха

ОВОЈ комплет за КУРИРАН стил 5-ВО-1 ги задоволува сите ваши потреби : исечете ја брадата и косата, деталите и исечете ги ушите и носот. НЕОГРАНИЧЕНА РАЗНОВРСНОСТ, КРАЈНА ПРЕЦИЗНОСТ : Прецизното Тркало има 20 поставки за должина во чекори од 0,02" и прилагодлив чешел за брада. ЛЕСНО ЧЕШЛАЊЕ : ултра остриот нож е ефикасен за брзо дотерување насекаде. ИЗГРАДЕН ДА ТРАЕ : овој тример за мажи има моќна батеријасо 50-мин безжично траење, долготрајни сечила и доаѓа со глава и чешли што се перат. ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ : овој машки тример доаѓа со глава што се пере и чешли. Браун Серија 3 Комплет Во Еден Стил. За разновидност и прецизност дома. Со тример за брада, уво и нос и машинки за коса. Се одликува Со Прецизно Тркало со 40 поставки за должина и ултра остри сечила. 50-минутно безжично траење. Вклучува : пластична глава за тример, прецизна брада (0,5 мм - 10 мм) и коса (10,5 - 20 мм) чешли, глава за тример за уво и нос, детална глава за тример. Содржина на кутијата 1x уред за тример вкл пластична глава за тример 1x Прецизен чешел за брада (0,5 мм-10 мм) 1x Прецизен чешел за коса (10,5-20 мм) 1x глава за тример за Уши и нос 1x детали тример глава 1x четка за Чистење.

Карактеристики

Производи во категоријата