.

.

Вратоврска Боја Голф Ранец Книжарница Симпатична Смешно Печатени Графички За Книга Студија Патување

Вратоврска Боја Голф Ранец Книжарница Симпатична Смешно Печатени Графички За Книга Студија Патување

DEN 735.84

Износ
Залиха

оксфорд. Произведено во САД Или Увезено. Овој стилски ранец е направен од водоотпорна оксфордска ткаенина која ги штити вашите книги од дождот. Задниот дел од ранецот е обложен за дополнителна удобност на грбот. Рамената на торбата имаат прилагодлива подлога од пена за да го намалат притисокот врз рамената. На лентата за рамо на ранецот има мал свирче што може да се разнесе во случај на опасност. Може да го привлече вниманието на луѓето околу вас и да повика помош на време. Совршен за патувања на отворено, како што се учење или пешачење, кампување и има многу простор за чување закуски или други алатки. Добредојдовте во нашата продавница, доколку имате какви било прашања за време на процесот на купување, слободно контактирајте не. Ние ќе одговориме преку е-пошта во рок од 24 часа и ќе ви посакаме среќен шопинг. ранец Симпатична Графика За Книга Студија Патување.

Карактеристики

Производи во категоријата