.

.

Н/Нерѓосувачки Челик Супер Брз Шпорет Под Притисок 48см

Н/Нерѓосувачки Челик Супер Брз Шпорет Под Притисок 48см

DEN 1.67

Износ
Залиха

●Алуминиумска Легура, Нашиот Шпорет Под Притисок Е Одличен Апарат За Секоја Модерна Кујна. ●Шпорет под притисок погоден за, вриење, пареа, пржење, слама и печење, идеален за месо, риба, зеленчук и житарки. ● Брави во витамини и хранливи материи за брзи, поздрави оброци. ●Ги готви сите видови храна побрзо и полесно од конвенционалните методи за готвење, написите ги задржуваат сите хранливи материи и на тој начин ви овозможуваат да одржувате начин на живот. ●Опција за прилагодлив притисок за различна храна што го прави совршен апарат за зафатена кујна. Материјал : материјал од алуминиумска легура : композитно повеќеслојно дно применлив шпорет : шпорет на гас погоден за парење, пржење, правење супа, динстање, вриење.

Карактеристики

Производи во категоријата