.

.

Витез Сребрен Клуч Со Проѕирен Камен И Сваровски Со Детали За Брош Со Иглички За Ревер

Витез Сребрен Клуч Со Проѕирен Камен И Сваровски Со Детали За Брош Со Иглички За Ревер

DEN 192.00

Износ
Залиха

Додадете елемент на стил и боја на вашата облека. Навистина направи изјава и издвоите во толпата. Игличките за ревер прават одличен почеток за разговор. Совршен за свадби, ноќно излегување во градот или секојдневна употреба во канцеларија. Содржина на пакетот : 1 Парче х Брош Игла. Витешки Сребрен Клуч Со Проѕирен Камен И Сваровски Со Детали За Брош Со Иглички За Ревер.

Карактеристики

Производи во категоријата