.

.

Вал 7060-700 Бричење Без Удари Кабел За Полнење Или Безжичен

Вал 7060-700 Бричење Без Удари Кабел За Полнење Или Безжичен

DEN 0.67

Износ
Залиха

Бричење без удари за главата, лицето и вратот. Патентиран Систем За Сечење Динафлекс. Хипоалергични златни фолии. Произведено во САД. Вал Кабел Без Удари И патентиран Систем за Сечење Динафлекс дизајниран да се свитка со главите на фолијата за внимателно следење на контурите на главата, лицето и вратот. Вклучува хипоалергични златни фолии, четка за чистење, трансформатор за полнење и упатства на англиски и шпански јазик.

Карактеристики

Производи во категоријата