.

.

Јогаслеп Дохм Класик | Оригиналната Машина За Бел Шум | Смирувачки Природен Звук Од Вистински Вентилатор

Јогаслеп Дохм Класик | Оригиналната Машина За Бел Шум | Смирувачки Природен Звук Од Вистински Вентилатор

DEN 2031.84

Износ
Залиха

ЗАБЕЛЕШКА : верзијата Со 3 Пакети содржи 3 индивидуални Машини За Бел Шум Испорачани Во Една кутија. ОРИГИНАЛНАТА ЗВУЧНА МАШИНА : Сакана од генерации од 1962 Година, Класичниот модел На Дохм го прикажува нашиот природен бел шум базиран на вентилатори, создавајќи го нашиот звук со потпис-смирувачките амбиентални звуци на брзиот воздух, без нарушување на вистинскиот подвижен воздух. ПРИЛАГОДЕНО ЗВУЧНО ИСКУСТВО : со опции со две брзини за прилагодлив тон и јачина на звук, што го прави едноставно создавање персонализирана звучна средина, одлично маскирање на бучавата во позадина и овозможување подобар сон, приватност во канцеларијата, ефикасно смирување за деца и бебиња и смирување за кучиња чувствителни на звук. НЕПОБЕДЛИВ КВАЛИТЕТ ќе научат зошто. Собрани со децении во САД и поддржани со едногодишна ограничена гаранција и секогаш исклучителното ветување за услуги на клиентите За Јогаспан, стоиме зад секој производ и ви нудиме 30-дневна политика за враќање. ЕДНОСТАВЕН ЗА УПОТРЕБА : Напојуван со ПРИКЛУЧОК ЗА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА од 8 стапки 120 V, приклучете Го Класикот Дохм, превртете го прекинувачот на високо или ниско, а потоа завртете ги капачето и јаката за да го пронајдете најдобриот звук за вас. Нека магијата за маскирање бучава се случи за природно помагало за спиење, приватност во канцеларијата, смирување на бебето, олеснување на тинитус, одмор од бучни ' рчачи и непознати хотелски соби и релаксирачки смирувачки мелем за лаење кучиња. Ова е за крајните обожаватели На Дохм! Со овој пакет можете да ја купите нашата иконска звучна машина базирана на вентилатори на големо. Купете звучна машина за секоја соба во вашиот дом или канцеларија или за лесно давање подароци. Заштедете 14 долари на пакет од три (3) Дохм Класични звучни машини.

Карактеристики

Производи во категоријата