.

.

Дебела Мачка Кити Жешки Политички Животни Арнолд

Дебела Мачка Кити Жешки Политички Животни Арнолд

DEN 0.67

Износ
Залиха

Смешни карикатури. Зумирајте ја просторијата висок тест коча билка. Забавна играчка за џвакање. Политички Животни. 7" х 4". Да! Ова е она што мислите дека е. Мачките гласаа и ние слушавме. Воведување на нашите новоизбрани официјални Политички Животни. Мислиме дека овие момци ќе фрлат пердуви од прашина во вашата куќа. Тие се одлични кандидати за да ја започнете вашата "забава". Играчките се приближно 7 "х 4" и се монтирани на картички 8 1/2"х 3 7/8". Политички Животни мачка играчки.

Карактеристики

Производи во категоријата