.

.

CNNRug миленичиња кревети Хармоника преклопен Мачка Отпадоци Миленичиња Куче Мат Куќа мачка Гребење Одбор Брановидни Хартија Дише Дијаметар 50cm Деформација Играчка ?

CNNRug миленичиња кревети Хармоника преклопен Мачка Отпадоци Миленичиња Куче Мат Куќа мачка Гребење Одбор Брановидни Хартија

DEN 1.67

Износ
Залиха

Големина : 50СМ*50СМ*13СМ.Може да менува различни форми, може да се користи како ѓубре за мачки или како табла за гребење мачки. Удобната куќа е многу важна за луѓето, а важи и за домашните миленици. Ние ќе ве запознаеме со вас.Стилски дизајн и извонредна изработка, куќата е извонредна и популарна. Таа е погодна за вашето домашно милениче, мека и удобна, куќата може да се премести, можете да го носите вашето домашно милениче кога гледате ТЕЛЕВИЗИЈА во дневната соба или да се сончате во дворот.Удобна и добредојдена куќа за вашето домашно милениче да живее среќен живот. Многу е удобно и спие дизајнирано да ги чува миленичињата безбедни и топли, мачките и миленичињата сакаат да се кријат во нив. Добар дизајн, лесен за чување и носење миленичиња за играње додека јадете, обезбедува мало засолниште за миленичиња за промовирање на гнездење и џвакање instinct.It е удобен, топол, стилски и иновативен.Домашните миленици можат да спијат, играат и вежбаат.Забавни и шарени играчки за активност за вашето домашно милениче.Одличен материјал, еколошки, мек и удобен, стилски дизајн и извонредна изработка, популарен и нежен, е совршен подарок за вашето домашно милениче.

Карактеристики

Производи во категоријата