.

.

SDFGH модерна златна глобална топка за приврзоци лесна светилка предводена за живеење просторија спална соба стилски златен глобус LED висечки ламба светло

SDFGH модерна златна глобална топка за приврзоци лесна светилка предводена за живеење просторија спална соба стилски златен

DEN 2.00

Износ
Залиха

Современ и елегантен лустер е суштински украс за дома. Златните метални завршувања и чистите стаклени сфери се мешаат заедно за изгледот. Оваа модерна светлина за приврзоци е совршена за барови, кафулиња, спални соби, дневни соби, трпезарии, кујни и која било просторија што ви се допаѓа. Областа на осветлување на овој лустер е 5-15㎡. Инсталацијата е многу едноставна, можете сами да ја инсталирате оваа другарска светлина DIY. Современ и елегантен лустер е суштински украс за дома. Златните метални завршувања и чистите стаклени сфери се мешаат заедно за изгледот. Оваа модерна светлина за приврзоци е совршена за барови, кафулиња, спални соби, дневни соби, трпезарии, кујни и која било просторија што ви се допаѓа. Областа на осветлување на овој лустер е 5-15㎡. Инсталацијата е многу едноставна, можете сами да ја инсталирате оваа другарска светлина DIY. Модерен и елегантен лустер е суштински украс за дома. ГОЛД метални завршувања и чисти стаклени сфери се мешаат заедно за највисок изглед. Оваа модерна светлина за приврзоци е совршена за барови, кафулиња, спални соби, дневни соби, трпезарии, кујни и секоја просторија што ја сакате . Производот, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и ќе ви дадеме задоволителен одговор. Кристална светлина.

Карактеристики

Emitting color:
warm white
Main material:
painted iron
Package Include:
1* chandelier:
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer.:
crystal Light :

Производи во категоријата