.

.

Bunnikins & детелина Прекрасно бебе смирувачко ќебе за момчиња и девојчиња, новороденче за бебиња за бебиња, расадник, гушкање играчки за зајаче, безбедносно ќебе, порто

Bunnikins & детелина Прекрасно бебе смирувачко ќебе за момчиња и девојчиња, новороденче за бебиња за бебиња, расадник, гушкање

DEN 159.84

Износ
Залиха

Органската големина на ќебе е 11 инчи x 11 инчи. Едноставно миење на машината ладно, закачете се за да се исуши или да се спушти суво ниско. Бебе Суштински и симпатичен подарок за новороденче : Изненадување нови родители со најдобар подарок за туш за бебиња на ќебе за новороденче што ќе го сакаат! Loveубовта за бебиња го охрабруваат само-смирувањето за време на Naptime и стимулацијата за време на времето на игра. Додадете го во корпа за подароци за бебе!. Безбедносното ќебе е ставка што се користи за да се обезбеди психолошка удобност, особено во необични или уникатни ситуации, или пред спиење за бебе. Може да му помогне на бебето да се врати да спие или да се чувствува безбедно и да му помогне на новороденчето да се чувствува повеќе лесно, без оглед каде се. Потоа заштедувате многу време за да го натерате бебето да заспие или да се откаже од плачење. Покрај тоа, нашето безбедносно ќебе за зајаче е добра играчка за бебе. Бебето може да ја игра loveубовта кога се здодевни. Ова е добар придружник за спиење што го носи бебето во сон веднаш лојален пријател за да го елиминира стравот за бебето. Супер симпатична играчка. Подарок за туш за бебиња. Денот на благодарноста, Божиќ, Велигденски ден присутен на бебето. Упатства за миење : . Нежен циклус на ниска температура. Не бели или железо.

Карактеристики

Производи во категоријата