.

.

Памучно ќебе за кучиња од випче за доенчиња, примање ќебе, лесен мек залепено ќебе за креветчето, шетач, расадници, кученце, 30х40 во

Памучно ќебе за кучиња од випче за доенчиња, примање ќебе, лесен мек залепено ќебе за креветчето, шетач, расадници, кученце,

DEN 3.00

Износ
Залиха

❤soft миење со топла вода помала од 40 ℃; Не користете белило и други детергенти; Не е погодно за впивање долго време; Може да се пегла, а не да се исчисти. Издвои vvfelixl бебешки работи за вашата пита за чистење во животот! Ние сме поттикнати да направиме удобна и прифатлива облека или домашен текстил направен од високо квалитетни ткаенини и забавни шарени теми. Ние разбираме дека удобноста и скратеноста е најважна за вас.

Карактеристики

Производи во категоријата