.

.

Sanfag LED Baffle Board Car Dent Комплет за поправка, комплет за отстранување на автоматско отстранување, комплет за поправка на машини за грејач на PDR, комплет за влечење на лепа?

Sanfag LED Baffle Board Car Dent Комплет за поправка, комплет за отстранување на автоматско отстранување, комплет за поправка

DEN 175.84

Износ
Залиха

Ние ќе одговориме на вашата порака во рок од 24 часа.95feficiation : ≥90%Метод на ладење : Класа за ладење на воздухот : IP23 NET Тежина : 2. 【Лесен за употреба】 Во споредба со влечење на телото на автомобилот со места за заварување, треба да поминете само околу 30 секунди за да го поправите забите, и тоа нема да ја оштети бојата на автомобилот. 【Контрола на висока прецизност】 Опремена со дигитален екран и контролно време на греење и поставување на електрична енергија. Брзо одржување, висока работна ефикасност, ниски трошоци за одржување, брзи резултати, ви донесуваат поголема погодност. Брза брзина на поправка и висока работна ефикасност6. Може лесно и брзо да отстрани големи и мали вдлабнатини на металните површини за кратко време. 【Брза поправка】 Со поправка на рачката, топлината на отпорот брзо се генерира и концентрира, така што забите може да се истегнат и да се санираат сама по себе. Главните компоненти се сите увезени компоненти, така што производот може да се користи 3. Бојата нема да биде оштетена за време на процесот на поправка, така што може да се користи и за поправка на презаситени алуминиум и железни тела. Користејќи ја најновата генерација на технологија за контрола на програмата со еден чип, може да ви помогне прецизно да контролирате вдлабнатини и точно да ја поправите бојата. Ниска цена за одржување и брзи резултати Одвивање на напон ВИДОВИ : 110 V/220 VPower Фреквенција : 50/60 Hzrated Power : 1000 Working Woldate : 5 VPower Фактор : ≥0. 【Контрола на висока прецизност】 Опремена со дигитален екран и контролно време на греење и поставување на електрична енергија., И е ефтина опција за продавниците на телото да отстранат помеки вдлабнатини. Користејќи ја најновата генерација на технологија за контрола на програмата со еден чип, може да ви помогне прецизно да контролирате вдлабнатини и точно да ја поправите бојата.【Повлеч на заби на автомобили】 Ова е серија (отстранување на забивање на заби), топла кутија за отстранување на магнетна индукција, кој може да се искористи за брзо и чисто отстранување на вдлабнатини, ознаки на вратите и други ситни меки вдлабнатини од вашиот автомобил. Брзо одржување, висока работна ефикасност, ниски трошоци за одржување, брзи резултати, ви донесуваат поголема погодност.5kgdimensions : 220 × 170 × 170mpackage Вклучен × PDR Instarm1 × Power Cost1 × Главен кабел1 × Поправка на глава5 × Поправка за прицврстување на приврзокот1 × Упатство за корисникот Имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не навреме. 【Широки апликации】 Системот за отстранување на индукцијата се користи во камиони, автомобили, тела на мотоцикли, фрижидери, врати, итн. 【Широки апликации】 Системот за отстранување на индукцијата се користи во камиони, автомобили, тела на мотоцикли, фрижидери, врати, итн. Бојата нема да биде оштетена за време на процесот на поправка, така што може да се користи и за поправка на презаситени алуминиум и железни тела.

Карактеристики

Производи во категоријата