.

.

Отербокс Алфа СТАКЛО Екран Заштитник за iPhone SE &засилувач; iPhone 8/7/6s/6-ЈАСНО

Отербокс Алфа СТАКЛО Екран Заштитник за iPhone SE &засилувач; iPhone 8/7/6s/6-ЈАСНО

DEN 1281.60

Износ
Залиха

Компатибилен со i Phone SE (2 gen-2020) и i Phone 8/7/6s/6 (НЕ ПЛУС). Напредните материјали обезбедуваат 2x одбрана против гребење ЗА живописна јасност на екранот наспроти стаклото од сода вар. Анти-разбивање/анти-гребење : зајакнато стакло СО цврстина НА површината 9Ч-највисоко ниво на скалата за цврстина на стаклото. Неверојатно брза инсталација без проблеми што можете да ја спарите со кутија За Отербокс за целосна заштита на телефонот. Вклучува ограничена доживотна гаранција На Отербокс (видете ја веб-страницата за детали).

Карактеристики

Производи во категоријата