.

.

Kisangel памук бебешки бања за крпа за крпа за капаче од памучна бањарка

Kisangel памук бебешки бања за крпа за крпа за капаче од памучна бањарка

DEN 2.00

Износ
Залиха

Памук. Може да се покрие на шетачот на бебето на отворено, што го одржува вашето бебе топло. Големината е исправна, унисекс дизајн, совршен за момчиња и девојчиња. Мултифункционални крпи за бања за сите сезони, кои ја обезбедуваат неговата практичност и популарност. Мека, дише и добра способност за апсорпција на вода, брзо ја апсорбира водата и вашето тело на бебиња. Се одликува со дизајн на зелени лисја, прекрасна и креативна, што ги прави бебињата да го сакаат тоа. Памук. Може да се покрие на шетачот на бебето на отворено, што го одржува вашето бебе топло. Големината е исправна, унисекс дизајн, совршен за момчиња и девојчиња. Мултифункционални крпи за бања за сите сезони, кои ја обезбедуваат неговата практичност и популарност. Мека, дише и добра способност за апсорпција на вода, брзо ја апсорбира водата и вашето тело на бебиња. Се одликува со дизајн на зелени лисја, прекрасна и креативна, што ги прави бебињата да го сакаат тоа. Опис- Боја : . Зелена бела.- Материјал : . Памук.- Големина : . 120. 00x120. 00x1. 00cm. Пакет, вклучувајќи 1 x. Бејби Бања крпа.

Карактеристики

Производи во категоријата