.

.

Ембај 2-насочен стартер Бебе Свадл, 6-14 фунти, Новорова вреќа со шипки 0-3 месеци, Zip & Velcro Swaddle 0-3 месеци Бебето за бебиња, колк здрав, лесен за новороденчиња, лесен прист?

Ембај 2-насочен стартер Бебе Свадл, 6-14 фунти, Новорова вреќа со шипки 0-3 месеци, Zip & Velcro Swaddle 0-3 месеци Бебето за

DEN 0.33

Износ
Залиха

Памук. Совршена големина на новороденче : Swaddle 0-3 месеци дизајнирано за 6-14 фунти бебиња, изработени од 100% природен и дише памук, обезбедувајќи утеха за вашето растечко новороденче. Разновидни нозе во или надвор : Патентиран дизајн на Zip Swaddle нуди нозе за топлина или нозе надвор за ладење, спречување на прегревање и обезбедување удобен сон. Health Healthy & Safe : Назначената вреќа на меѓународниот институт за дисплазија на колкот, поддржува соодветно здравје на колкот и развој на зглобовите со дарежлива торбичка за нозе. Лесна промена на пелена : Погодното велкро бебето Swaddle дозволува брз пристап до пелена со неискористување на градите и влечење на торбичката на нозете надолу без да не се открива. Без растојание од деколте : Бебето за бебиња на Енве 0-3 месеци со силен велкро и патент ја одржува јаката на место, избегнувајќи ризици од традиционални прегратки или лабави ќебиња што ги покриваат носот и устата. Памук. Совршена големина на новороденче : Swaddle 0-3 месеци дизајнирано за 6-14 фунти бебиња, изработени од 100% природен и дише памук, обезбедувајќи утеха за вашето растечко новороденче. Разновидни нозе во или надвор : Патентиран дизајн на Zip Swaddle нуди нозе за топлина или нозе надвор за ладење, спречување на прегревање и обезбедување удобен сон. Health Healthy & Safe : Назначената вреќа на меѓународниот институт за дисплазија на колкот, поддржува соодветно здравје на колкот и развој на зглобовите со дарежлива торбичка за нозе. Лесна промена на пелена : Погодното велкро бебето Swaddle дозволува брз пристап до пелена со неискористување на градите и влечење на торбичката на нозете надолу без да не се открива. Без растојание од деколте : Бебето за бебиња на Енве 0-3 месеци со силен велкро и патент ја одржува јаката на место, избегнувајќи ризици од традиционални прегратки или лабави ќебиња што ги покриваат носот и устата.

Карактеристики

Производи во категоријата