.

.

Jugaoge Kids Boys The Pieces Tracksuds Tracksuds Sum Cuit Long Sneave Pulver Sweatshirt Sweatpants Activewear Set

Jugaoge Kids Boys The Pieces Tracksuds Tracksuds Sum Cuit Long Sneave Pulver Sweatshirt Sweatpants Activewear Set

DEN 972.80

Износ
Залиха

80% памук, 20% спандекс. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Табела со големина значи опсег на возрасни за момчиња, но тие се само за општо водство. Направено од мека ткаенина, дишење, удобно да се допира и да се носи, ве тера да се чувствувате добро. Дво парчиња тренерки, стилски детали за ленти, ги прави вашите деца да изгледаат повеќе мода. Зимпер стојат јака со долга ракав џемпер, пар со еластични панталони од пот. Одлично за секојдневно дневно носење, спорт, фитнес, вежбање, тренингот, атлетски состанок, итн. -Покажана големина - | - Биста | - Должина на ракавот - | должина на врвовите | половината- - | колк - | - должина на панталони-120 - | 5-6 Години - | - 29,5 ''/75cm - | 17.7 ''/45cm | - 18.3 ''/46.5cm - | - 18,5 ''/47cm - | 31.5 ''/80cm - | 28.0 ''/71cm130 - | - - 7-8 години - | - 31.1 ''/79cm - | 18.9 ''/48cm | - 19.5 ''/ 49,5cm - | - 19.7 ''/50cm - | 33.1 ''/84cm - | 29.9 ''/76cm140 - |- 9-10 години - | - 32.7 ''/83cm - | 20.1 ''/51cm | -20.7 ''/52.5cm - | - 20.5 ''/52cm - | 34.6 ''/88cm - | 31.9 ''/81cm150 - | - 10-11 години | - 34.3 ''/87cm - | 21.3 ''/54cm - -| - 21.9 ''/55.5cm - | - 21.7 ''/55cm - | 36.2 ''/92cm - | 33.9 ''/86cm- -160 - | - 12-13 години | - 35.8 ''/91cm - | 22.4 ''/ 57cm | - 23.0 ''/58.5cm - | - 22.4 ''/57cm - | 37.8 ''/96cm - | 35.8 ' '/91cm170 - | - 13-14 години | - 37.4' '/95cm - | 23.6 ''/60cm | - 24.2 ''/61.5cm - | - 23.6 ''/60cm - | - 39.4 ''/100cm - | - -37.8 ''/96см.

Карактеристики

Производи во категоријата