.

.

Алатка за кука флип црно

Алатка за кука флип црно

DEN 201.44

Износ
Залиха

(12) EA Crawford Metal Flip Up Tool. Преклопете ја функцијата заштедува простор. Одлично за држење на долги ракувани алатки и опрема. Винил обложени челични раце. За употреба во гаража, подрум или барака, монтирање на дрво, wallидна табла или бетон. Држач за закачалка со сива челик со цинк со цинк 50 lb. Капацитет 1 ПК.

Карактеристики

Производи во категоријата