.

.

Quoizel TOS1715SU TOSCANA SEMI FLUSH, 3-лесен 300 вкупно вати, бронза на статуи

Quoizel TOS1715SU TOSCANA SEMI FLUSH, 3-лесен 300 вкупно вати, бронза на статуи

DEN 3440.00

Износ
Залиха

Заврши за бронзена статурија. Чиста стаклена сенка. Трајната челична конструкција е изградена за да трае и нуди чист, полиран изглед. Бара (3) 100-вати-средни основни светилки (продадени одделно). Темката е затегната кога е поврзана со светилки компатибилни со затемнување. ETL наведен за употреба на влажни локации. Ги вклучува сите потребни хардвер, образец и упатства за лесна инсталација. Заврши за бронзена статурија. Чиста стаклена сенка. Трајната челична конструкција е изградена за да трае и нуди чист, полиран изглед. Бара (3) 100-вати-средни основни светилки (продадени одделно). Темката е затегната кога е поврзана со светилки компатибилни со затемнување. ETL наведен за употреба на влажни локации. Ги вклучува сите потребни хардвер, образец и упатства за лесна инсталација. Тивката сјајност на бронзата на статуите ја носи Патина во светлината на Тоскана. Ова парче се омажи за рустикални и модерни елементи, нудејќи избалансиран дизајн кој го надополнува скоро секоја внатрешна естетика. Достапно како мини приврзок или полу-флеш монтирање.

Карактеристики

Производи во категоријата