.

.

Клип за приврзок за алуминиумски алуминиум за алуминиум

Клип за приврзок за алуминиумски алуминиум за алуминиум

DEN 409.60

Износ
Залиха

100% памук.进口. Издржлив и лесен за употреба, подобрен пролетен клип може да се отвори и затвори повеќе од 5000+ пати во нашиот тест. Лесен, но силен, алуминиумски материјал од авиони, направен, максимално оптоварување е околу 50 фунти., Елегантен, силен и практичен.

Карактеристики

Производи во категоријата