.

.

Дул и лента Миранда Дрвени декоративни кутии за складирање со капаци - сет од 2: гроздобер кутии за складирање со ремени и рачки, антички градите за богатство со мета

Дул и лента Миранда Дрвени декоративни кутии за складирање со капаци - сет од 2: гроздобер кутии за складирање со ремени и рачки,

DEN 2.33

Износ
Залиха

Овој убав сет на две гради од дрво додава карактер и шарм на кој било простор. Секое дрвено стебло на градите има силна рачка, зашиени кожни ленти и хардвер во стилот на гроздобер. Кутиите за складирање на декораторот се дрвени со декоративни кожни ленти, токи, запалени глави за нокти и метален хардвер. Тие додаваат топол и природен допир на кој било декор . Помали мерки на градите на пиратско богатство 13,4 ”x 5,9” x 5. Овие дрвени гради за складирање прават одлична фотографија или прикажување на реквизити. Нашите стебла за складирање се идеални за канцеларија, спална соба или семејна соба. Покрај додавање на топлина и елеганција во вашиот дом, овие големи кутии за чување се совршени за складирање и организирање предмети од сите големини.

Карактеристики

Производи во категоријата