.

.

Нека вашите денови ќе бидат весели и светло гроздобер метален знак плакета метален постер знак плакета декоративен wallиден знак за Божиќ за Божиќ Божиќ пролеа дома

Нека вашите денови ќе бидат весели и светло гроздобер метален знак плакета метален постер знак плакета декоративен wallиден

DEN 2.33

Износ
Залиха

✔ 【Лесна инсталација】 : Металниот калај знак е лесен за инсталирање со претходно дупчат дупки. Само одвојте неколку минути за да го завршите процесот на инсталација. Доколку имате проблем, слободно контактирајте не. Монтирајте го со завртки или жици. Инсталација : Плакетата за знаци на метал со лим доаѓа со претходно дупчат дупки. ✔ 【Безбедно пакување】 : Ние го користиме цврстиот картон за да го завиткате металниот знак, осигурете се дека ќе го добиете без оштетување. И, ние исто така даваме гаранција за пари. ✔ 【Повеќекратна примена】 : Најдобра декорација за дом, фарма, спална соба, дневна соба, кујна, човечка пештера, двор, градина, внатрешен двор, куќа, кабина, куќа на плажа, гаража, кафе, паб и бар. ✔ 【Различни големини】 : Металниот калај знак има три вида на големина за избор. Монтирајте го со завртки или жици. Супер лесно да се обеси на вратата, портата, wallидот, прозорецот и оградата.✔ 【Премиум материјал】 : Металниот знак плакета е направена од висококвалитетен алуминиумски материјал кој е доволно издржлив за долго време во затворено и употреба на отворено. ✔ 【Лесна инсталација】 : Металниот калај знак е лесен за инсталирање со претходно дупчат дупки. Материјал : Плочата за квадратни метални знаци е направена од висококвалитетен алуминиумски материјал кој е лесен и доволно издржлив за долго време во затворено и употреба на отворено. Ве молиме, исто така, забележете дека текстот може да се додаде и фотографијата може да се персонализира. Одвојте неколку минути за да го завршите процесот на инсталација и да го направите вашиот дом повеќе топол и интересен. ✔ 【Различни големини】 : Металниот калај знак има три вида на големина за избор.

Карактеристики

Производи во категоријата