.

.

Skryuie 5d Diamond Saints Sunset Reef Lifthouse Целосна вежба по комплети за броеви, DIY rhinestone, залепена боја Поставена за уметност занаетчиска декорација 30x40cm

Skryuie 5d Diamond Saints Sunset Reef Lifthouse Целосна вежба по комплети за броеви, DIY rhinestone, залепена боја Поставена

DEN 134.24

Износ
Залиха

【Целосен дизајн на вежба - избираме убави слики за целосен дизајн на вежба, целосно разгледување на детали. 17 квадратни делови над кружните вежби за да изгледаат сјајни и готовата слика ќе формира тродимензионален ефект врз оригиналната основа. 】- 5Д комплет за сликање на дијаманти за возрасни деца роденденска подарок подарок боја со дијаманти dotz целосен був 40х50 дијамантски сликарство цветна желка свиња 35х35 см. 【Премиум платно - високо чисто масло за сликање на масло има дури и текстура, самата шема има леплива позадина и заштитниот филм ќе ја задржи сликата леплива, лесна за завршување. 】- жаба слон дневна соба wallид декор 30x30 Ангели на знамиња плажа змеј галаксиски колибри сирени starвездени ноќни дијаманти сликарство DIY 5 D дијамантски сликарство DIY DIY DEER MANDALA ELEPHANT DIAMOND DIAMOND SACTION. 【DIY занает-Нашето дијамантско сликарство е полу-завршен производ со детални упатства и совршен натпревар во боја, погоден за возрасни, деца за подобрување на самодовербата и да го намали стресот од страна на DIY Diamond Art. 】- квадрат DMC дозвола за мачки череп дијамантски сликарство 16x20 лав тигар птичја дијамантски сликарство четири сезони 2 пакувања алатки 4 пакувања почетник еднорог сонувач пејзаж елф религиозен 5-Д Божиќ дијамантски сликарство. 【Најдобри подароци - Сликарското сликарство со дијаманти е прекрасен подарок за семејството и пријателите. Погодно е за луѓе од сите возрасти, да им помогне на децата да развијат практична способност, да им помогнат на старите лица да се пренасочат од здодевноста, да им помогнат на возрасните да го збогатат слободното време. 】- 5 Дијамантски сликарство целосна додатоци за вежбање 3Д кучиња дијамантски комплет за сликање светилник 4 D паун дрво волк дијамантско сликарство. 【Специјален декор - Со уникатна убавина и моден дизајн, нашето магично коцка тркалезна дијамантска слика може да ви помогне да ја направите вашата дневна соба, спална соба, просторијата за студирање да стане вести. 】- материјали постави голема роза дијамантска пеперутка 30х40 xl цртани филмови Божиќно пенкало подарок за светло светло подлога животинска апстрактна диносаурус Исус крава мечка дијамантски сликарство сончоглед лос месечина дијамантска слика. Точно обоени дијаманти на смола. 1* Премиум во боја кодирано платно. 1* жлебна фиока за вежба. 1* Алатка за пенкало за дијаманти. 1* восочна подлога. Дијамант. Дијамант. Skryuie 5d Diamond Simgine Sunset Reef Lighthouse Целосна вежба по комплети за броеви, DIY rhinestone, залепена боја, поставен за уметност занаетчиска декорација 30x40cm (12x16inch).

Карактеристики

Производи во категоријата