.

.

Ограничено Издание Замена Целосно Покритие Школка Случај СО Копчиња ЗА PS4 Playstation 4 Контролер Школка Домување Случај Отценети

Ограничено Издание Замена Целосно Покритие Школка Случај СО Копчиња ЗА PS4 Playstation 4 Контролер Школка Домување Случај Отценети

DEN 204.64

Износ
Залиха

Точка : ЗА ПС4 Контролер Школка Случај. Материјал : Пластика. Забележете дека ова може да одговара само НА JDM-001, JDM-010, JDM-011 verison. Постојат серверска верзија ЗА PS4 контролер школка.Ве молиме проверете дали е исто што и вашето. Пакетот Вклучува : 1* предна задна кутија со копчиња ЗА КОНТРОЛОРОТ PS4 (не го вклучува контролорот). Точка : ЗА ПС4 Контролер Школка Случај. Материјал : Пластика. Забележете дека ова може да одговара само НА JDM-001, JDM-010, JDM-011 verison. Постојат серверска верзија ЗА PS4 контролер школка.Ве молиме проверете дали е исто што и вашето. Пакетот Вклучува : 1* предна задна кутија со копчиња ЗА КОНТРОЛОРОТ PS4 (не го вклучува контролорот). Имајте какви било прашања или коментари, слободно контактирајте. Ви посакувам среќен онлајн шопинг!.

Карактеристики

Производи во категоријата