.

.

Мофоап Странично Огледало На Возачот, Склоп На Огледало Компатибилно Со 2015-2021 Форд Транзит 150 250 350 350 HD, Транзитно Стакло За Напојување На Огледалото За Влечење Без С

Мофоап Странично Огледало На Возачот, Склоп На Огледало Компатибилно Со 2015-2021 Форд Транзит 150 250 350 350 HD, Транзитно

DEN 2.67

Износ
Залиха

Ое Фитмент Број : ЕК4З-17683-ДБ. Моќ Огледало Карактеристики : Текстура Црна, Рачно Преклопување, Моќ Стакло. Директна Замена : Страничен Преглед Огледало Компатибилен со 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 Форд Транзит 150 250 350 350 HD. Лесно Инсталирање : Не Се Потребни Специјални Алатки.Нашата замена на ретровизорот од страната на возачот може лесно да ја инсталира секој со основни вештини САМ,што го прави брз и без проблеми процес. Проверете ги референтните броеви на делот за да бидете сигурни дека одговара на вашите огледала за транзит на форд. Ве молиме контактирајте не прво за секое прашање, ние ќе ви одговориме во рок од 2 работни дена. Ое Фитмент Број : ЕК4З-17683-ДБ. Моќ Огледало Карактеристики : Текстура Црна, Рачно Преклопување, Моќ Стакло. Директна Замена : Страничен Преглед Огледало Компатибилен со 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 Форд Транзит 150 250 350 350 HD. Лесно Инсталирање : Не Се Потребни Специјални Алатки.Нашата замена на ретровизорот од страната на возачот може лесно да ја инсталира секој со основни вештини САМ,што го прави брз и без проблеми процес. Проверете ги референтните броеви на делот за да бидете сигурни дека одговара на вашите огледала за транзит на форд. Ве молиме контактирајте не прво за секое прашање, ние ќе ви одговориме во рок од 2 работни дена.

Карактеристики

Производи во категоријата