.

.

SSSR AC Адаптер Полнач За Црна &засилувач; Декер 90532614 Тип 2 12v Вежба SS12C

SSSR AC Адаптер Полнач За Црна &засилувач; Декер 90532614 Тип 2 12v Вежба SS12C

DEN 0.33

Износ
Залиха

Спецификации : Лаптоп Полнач / Адаптер / Кабел во светот употреба влезен напон опсег : 100-240 V 50/60 HZ. Компатибилен : нашиот производ е замена.не е оригинален, Но сите Полначи И Кабли За Лаптоп се 100% тестирани, осигуруваат дека работи со моделите прикажани во насловот. Гаранција за Висок Квалитет И Безбедност : овој адаптер / кабел е направен со најквалитетни материјали.V-0 одделение пламен ретардант, ОВП, OCP, SCP Заштита (ОВП : Над Напон Излез Заштита. ОЦП : Над Тековната Излезна Заштита. СКП : Заштита Од Излез На Краток Спој) 100% компатибилност со оригиналот,поголема безбедност од другиот адаптер. Гаранција : ние поддржуваме 30 дена без причина за враќање и гаранција за 24 месеци. Прозорецот за враќање ќе биде затворен еден месец откако ќе го примите производот. Било какви проблеми, ве молиме слободно КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ и многу ќе ни биде драго да ви помогнеме. 24 х 7 Поддршка за Е-Пошта!!!. Sssr AC Адаптер Полнач За Црна & Декер 90532614 Тип 2 12v Вежба SS12 C. SSSR AC Адаптер Полнач За Црна & Декер 90532614 Тип 2 12v Вежба SS12 C.

Карактеристики

Производи во категоријата