.

.

UXZDX КУЈУКС Дигитален Мерач На Длабочина Од Нерѓосувачки Челик ЛЦД Висока Прецизност Дебеломер Детекција На Длабочина На Гуми Владетел 0-25 Мм Дебелина Мерач Длабочи

UXZDX КУЈУКС Дигитален Мерач На Длабочина Од Нерѓосувачки Челик ЛЦД Висока Прецизност Дебеломер Детекција На Длабочина На Гуми

DEN 1.00

Износ
Залиха

ЛЦД-дисплеј, екранот е јасен и лесен за читање. Метричката и царската табела за пресметка на размена е прикачена на задната страна. Сите метални материјали, 4cr13 нерѓосувачки челик тело, цинк легура метар главата. Металната сонда е ситно мелена за да обезбеди точно мерење. Основни предмети за возење. Се користи за мерење на длабочината на гумите. Тип : детекција на длабочина на гумата владетели екран : Hd Lcd Опсег На Мерење на екранот : 0-25mmaccuraty : 0.02 mmrresolution : 0.01 mm Tolerance : jv 0.02 Mmmetal Сондата Дијаметар : 1.55 Mmworking Температура : 0-40 € Треба 1 PCS LR44 батерија (не е вклучена ).ЛЦД-дисплеј, екранот е јасен и лесен за читање.Метричката и царската табела за пресметка на размена е прикачена на задната страна.Сите метални материјали, 4cr13 нерѓосувачки челик тело, цинк легура метар главата.Металната сонда е ситно мелена за да обезбеди точно мерење.Основни предмети за возење. Се користи за мерење на длабочината на гумите. Во следниве ситуации, се препорачува да ги замените гумите на автомобилот : 1. Гранична вредност на абење на гумите 1,6 мм; 2. Честото возење со голема брзина предизвикува абразија 3мм; 3. Честото возење на дожд и снежни временски услови предизвикува абење. список На Пакети : 1 * Калипернота : 1. Ве молиме Дозволете 1-3см Се Разликува Поради Рачно Мерење.2. Лесното снимање и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа. Ве молиме погледнете го вистинскиот производ.Ви Благодариме За Разбирањето.Едно копче за брзо префрлување помеѓу два режими на мерење : инчи, мм.

Карактеристики

Производи во категоријата