.

.

Череп Синџир Декоративни Дијамант Сликарство Колекции Смешни 5D DIY Целосна Вежба Дијамант Точки Слики Дома Декор 8x12

Череп Синџир Декоративни Дијамант Сликарство Колекции Смешни 5D DIY Целосна Вежба Дијамант Точки Слики Дома Декор 8x12

DEN 2.67

Износ
Залиха

Комплетите за сликање дијаманти вклучуваат 1 пенкало за вежба + 1 диск за дупчење + 1 парче кал за дупчење. Дијамантското сликарство е изработено од висококвалитетно платно, кое е издржливо и не е лесно да исчезне. Нашите лесни за следење упатства ја прават дијамантската уметност едноставна за секој да започне со сликање дијаманти, без разлика дали сте почетник или експерт. Ослободете го стресот и вознемиреноста со оваа боја по број за возрасни смирувачка и терапевтска активност која ви помага да постигнете состојба на внимателност. Без разлика дали купувате за себе или за некој близок, комплетите за сликање дијаманти за возрасни прават совршен подарок за љубителите на уметноста и занаетчиството. Комплетите за сликање дијаманти вклучуваат 1 пенкало за вежба + 1 диск за дупчење + 1 парче кал за дупчење. Дијамантското сликарство е изработено од висококвалитетно платно, кое е издржливо и не е лесно да исчезне. Нашите лесни за следење упатства ја прават дијамантската уметност едноставна за секој да започне со сликање дијаманти, без разлика дали сте почетник или експерт. Ослободете го стресот и вознемиреноста со оваа боја по број за возрасни смирувачка и терапевтска активност која ви помага да постигнете состојба на внимателност. Без разлика дали купувате за себе или за некој близок, комплетите за сликање дијаманти за возрасни прават совршен подарок за љубителите на уметноста и занаетчиството. Ве молиме слободно контактирајте не доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи.

Карактеристики

Производи во категоријата