.

.

целициозен Свилен Благ Заштитник На Екранот Против Отсјај Компатибилен Со Потекло 17 НС 17 [Пакет од 2]

целициозен Свилен Благ Заштитник На Екранот Против Отсјај Компатибилен Со Потекло 17 НС 17 [Пакет од 2]

DEN 1.00

Износ
Залиха

Ултра тенок и свилен заштитен филм дизајниран специјално за потеклото 17 НС 17 (30-Серија). Благ слој против отсјај ја подобрува видливоста на екранот при амбиентално светло со намалување на отсјајот на екранот. Го штити екранот За Потекло 17 NS 17 (30-Серија) од гребнатини, гребнатини, нечистотија и нечистотија. Цврсто се прилепува на површината нудејќи свиленкаста текстура површина. Пакетот вклучува : 2 x Потекло 17 NS 17 (30-Серија) заштитници на екранот и комплет за апликација. Ултра тенок и свилен заштитен филм дизајниран специјално за потеклото 17 НС 17 (30-Серија). Благ слој против отсјај ја подобрува видливоста на екранот при амбиентално светло со намалување на отсјајот на екранот. Го штити екранот За Потекло 17 NS 17 (30-Серија) од гребнатини, гребнатини, нечистотија и нечистотија. Цврсто се прилепува на површината нудејќи свиленкаста текстура површина. Пакетот вклучува : 2 x Потекло 17 NS 17 (30-Серија) заштитници на екранот и комплет за апликација. Условите на амбиенталната светлина и вишокот светлина од сончева светлина или внатрешно осветлување ја нарушуваат видливоста и ја одвлекуваат интеракцијата со вашиот лаптоп. Целициозен Мат Лајт за Потекло 17 НС 17 (30-Серија) е благ заштитник против отсјај на екранот кој помага да се намали отсјајот и дифузните рефлексии помагајќи во зголемената видливост. За разлика од обичниот заштитник на екранот против отсјај кој е типично мат текстура, Целициозниот Мат лајт има мазна свилена текстура на површината што обезбедува оптимална оптичка јасност и заштита на екранот. Заштитникот на екранот базиран на филм лесно се нанесува цврсто прилепувајќи се на рамната површина на екранот без заробени воздушни џебови. Пакетот вклучува 2 заштитници на екранот за Потеклото 17 NS 17 (30-Серија) и комплет за апликација.

Карактеристики

Производи во категоријата