.

.

ЏКЈ Безбедна Мрежа, Детска Безбедност За Миленичиња Нето Безбедност На Играчки Нето Игралиште Детска Градинка Безбедна Мрежа За Безбедност На Децата Заштитна Мре?

ЏКЈ Безбедна Мрежа, Детска Безбедност За Миленичиња Нето Безбедност На Играчки Нето Игралиште Детска Градинка Безбедна Мрежа

DEN 567.36

Износ
Залиха

ПРИЛАГОДЕНА ГОЛЕМИНА : декоративната мрежа за внатрешна мрежа против паѓање може да се прилагоди со повеќе големини. Ако имате било какви прашања или потреби, ве молиме контактирајте со нас. ГОЛЕМИНА : безбедност нето дијаметар 6мм жица, нето 10см растојание. ИЗДРЖЛИВ : мрежа за качување јаже од коноп, рачно изработена ткаена мрежа, мрежа за безбедност на деца, висококвалитетна робусна ткаенина, професионално јазли, ткаење со повеќе жици, го прави јажето издржливо, има силна отпорност на удар, може да издржи најлоша состојба. Тој е силен дури и кога се користи на отворено. ПРИМЕНИ на : Мултифункционалната мрежа од јаже од коноп е погодна за сите видови сцени, коридори на врати и прозорци, скали, балкони, огради, креветчиња, кафези за животни, градинки, забавни паркови, јавни објекти, пејзажни огради, надворешни ѕидови, мрежи за заштита на посевите итн. може да ја заштити безбедноста на вашето бебе. КАРАКТЕРИСТИКИ : Заштитната мрежа ја штити безбедноста на децата, умерена мекост, не е лесна за бледнеење, не се плаши од ветер и дожд, долг век на траење, носивост до 200 кг, издржлив, лесен за инсталирање и лесен за расклопување. Ако не треба да ја користите, можете да ја преклопите и да ја зачувате погодно. Мрежа : околу 4 инчи боја : бела безбедна нето апликација : семеен балкон, скали, тераса против паѓање целосна заштитна мрежа, детски кревет, детско игралиште безбедносна мрежа, надворешна ограда, заштитна мрежа на градилиштето, капак за мрежа за камиони, мрежа за заштита на контејнери итн., За безбедноста На вашето дете Драги мама и тато треба да инсталираат заштитна мрежа за вас. Тоа е добар партнер за заштита на безбедноста на вашето дете.Тип : Нетмодел Против паѓање : бел безбедносен нетматеријал : полиестерска свилена издржливост : 200 (кг)Функција : Безбедна заштита против паѓање опсег на употреба : заштита во затворен простор на градилиштата спецификации : може да се прилагоди според нашите сопствени барања упатства за одржување : 1. Секогаш чистете ги остатоците во мрежата; 2. При заварување, треба да се преземат ефективни мерки за да се спречи паѓање на искри од заварување на мрежата;Рачно мерење на големината на ткаената мрежа, ќе има грешка од 2-3 СМ, ве молиме разберете, ви благодарамсе надеваме Дека Нашите Производи Ќе Ви Го Направат Животот Поудобен!.

Карактеристики

Производи во категоријата