.

.

Слободен Велосипед За Вежбање Со Систем За Авто Отпор, Велосипедски Велосипед Во Затворен Простор Со Голем Екран Од 15,6 Инчи, Стационарен Велосипед За Домашно Вежба

Слободен Велосипед За Вежбање Со Систем За Авто Отпор, Велосипедски Велосипед Во Затворен Простор Со Голем Екран Од 15,6 Инчи,

DEN 1.00

Износ
Залиха

?♂ КАРДИО - Хоп ЗА ПРОМЕНА НА ИГРАТА Во Бесплатен Велосипед За тренинг искуство кое се одликува со многу повеќе од возење велосипед. Бидете мотивирани додека пеете, танцувате, ајде да се тркаламе со другите Членови. ? Членство СПАКУВАНО СО ВРЕДНОСТ-Членството Со Слободен Пристап до Сите Пристапи мора да се купи одделно за да пристапите до содржината На Бесплатенeам на Вашиот Велосипед. Ќе платите 59 долари/месечно за целото ваше домаќинство и ќе добиете неограничен пристап до целата наша библиотека со содржини достапни на Вашиот Велосипед, вашата сметка може да се активира за време на поставувањето Велосипед. ?♂ ЗАШТЕДА НА ПРОСТОР ПРИЈАТЕЛСКИ-во сопственост на компактен, отпечаток од 4 'х 2', кормило и прилагодливо седиште, кормило, екран што се навалува за да се приспособат на различни височини. Слободен велосипед за вежбање убаво се вклопува во вашиот дом без разлика дали работите околу мебел или ниски квадратури. ?♂ Мерења Екран : 15.4" дијагонала; Тежина : 79 фунти; должина На Кабелот За Напојување : 10'. Кориснички барања-опсег На Висина : 4'11"-6'5"; тежина максимум : 297 фунти; возраст минимум : 14. ?♂ КОНТРОЛИ И КАРАКТЕРИСТИКИ - Freebeat bike има екран на допир со повеќе допири од 10 точки, приклучок за слушалки од 3,5 мм, предна камера од 5 мегапиксели, USB microport, bluetooth 4.0 поврзување, 2-канален систем за стерео звучници со заден дел со вкупна моќност од 16 вати, вграден микрофон, педали компатибилни со делта, копче за отпор за рачна контрола, И КОПЧИЊА ЗА ЈАЧИНА НА ЗВУК НАГОРЕ И НАДОЛУ. ?♂ Што ИМА ВО КУТИЈАТА-Чекор-по-чекор инструкции ќе бидат обезбедени за да се направи собранието лесно. Вклучени се рамка За Велосипед, педали, стабилизатори, држачи за тежина, екран на допир, рачки и комплет алатки. Некои делови се наоѓаат во екранот на допир box.Be задолжително проверете ги двете полиња за сите делови пред да ги фрлите. Чевли, подлога и други додатоци што се продаваат одделно. ?♂ РАЗНОВИДНОСТ НА ЧАСОВИ-Истражете илјадници часови низ 10+ дисциплини кои го надминуваат возењето велосипед - од сила и јога до медитација и многу повеќе. Пробајте часови на отворено , бокс или гејмифицирано велосипедско искуство со Слободенatам лејнбрејк. Сите пристап членство одделно.

Карактеристики

Производи во категоријата