.

.

Мевутал Црна Јаглероден Челик Лизгачка Врата Рачка Штала Вратата Повлечете За Плакарот Фиока Кабинет, Со Монтажа Панел И Завртки

Мевутал Црна Јаглероден Челик Лизгачка Врата Рачка Штала Вратата Повлечете За Плакарот Фиока Кабинет, Со Монтажа Панел И Завртки

DEN 265.44

Износ
Залиха

Големина на рачката : 197.2 € 61mm/7.76 "€ 2.4"(L*H). Рачка Дупка Растојание : 30мм/7.09", 128мм/5.04", 187мм/7.36". Основна Големина : 40,5€40,5 mm/1,59 "€ 1,59 " (L*W). Вклучен пакет : 1 € Штала Вратата Хнадла Со Завртки. Лесен за инсталирање. Само користете вежба за напојување и завртка за да ја инсталирате рачката. Рачката е изработена од јаглероден челик кој има цврста структура, мазна површина и удобно чувство и е цврст и издржлив. Погоден за штали, ормари, гардероби, плакари, врати, гаражи, фиоки, шкафчиња, кабинети за чевли, тв кабинети, масички покрај креветот итн. Големина на рачката : 197.2 € 61mm/7.76 "€ 2.4"(L*H). Рачка Дупка Растојание : 30мм/7.09", 128мм/5.04", 187мм/7.36". Основна Големина : 40,5€40,5 mm/1,59 "€ 1,59 " (L*W). Вклучен пакет : 1 € Штала Вратата Хнадла Со Завртки. Лесен за инсталирање. Само користете вежба за напојување и завртка за да ја инсталирате рачката. Рачката е изработена од јаглероден челик кој има цврста структура, мазна површина и удобно чувство и е цврст и издржлив. Погоден за штали, ормари, гардероби, плакари, врати, гаражи, фиоки, шкафчиња, кабинети за чевли, тв кабинети, масички покрај креветот итн. Карактеристики на производот : - рачката е изработена од јаглероден челик кој има цврста структура, мазна површина и удобно чувство и е цврст и издржлив. - Лесен за инсталирање. Само користете вежба за напојување и завртка за да ја инсталирате рачката. - Достапна и за внатрешни и за надворешни врати, рачката издржува тешки услови и средини. - Погоден за штали, ормари, гардероби, плакари, врати, гаражи, фиоки, шкафчиња, кабинети за чевли, тв кабинети, ноќни маси итн. Спецификации на производот : - Боја : Црно-Материјал : Јаглероден Челик-Големина На Рачката : 197,2€61mm/7,76 "€ 2.4"(L*H). - Рачка Дупка Растојание : 30мм/7.09", 128мм/5.04", 187мм/7.36". - Основна Големина : 40,5€40,5 mm/1,59 "€ 1,59"(L*W). - Вклучен пакет : 1 ● Хнадла На Вратата Од Штала Со Завртки Забелешка : - ве Молиме дозволете грешка од 1-2мм поради рачно мерење.

Карактеристики

Производи во категоријата