.

.

Пијалок Диспензерот Пијалок Диспензерот Пијалок Вендинг Машина Има Две Водечки Греење Пијалоци Сок Машина Чај Пијалаци Машина Нерѓосувачки Челик Кофа Седиште Со?

Пијалок Диспензерот Пијалок Диспензерот Пијалок Вендинг Машина Има Две Водечки Греење Пијалоци Сок Машина Чај Пијалаци Машина

DEN 3.00

Износ
Залиха

Летната машина за ладни пијалоци е опремена со освежувачка забава за пиење, може да се загрева и мултифункционална и може да складира сок, сок од зеленчук, кафе, млеко, млеко од соја, чај, пиво и така натаму. За хотели од висока класа, ресторани, барови, ладни пијалоци, банкети, забави и друга забава. Оваа стилска автоматска машина за пијалоци со двоен слив, станицата за пијалоци ќе ја истакне секоја угостителска активност, така што атрактивен дисплеј и лесно гледање на идентификација на содржината. Материјал : безбедност И безбедност НА КОМПЈУТЕР и лесно чистење од нерѓосувачки челик, и во диспензерот за пијалоци е идеален за речиси секоја ситуација, чај, лимонада, овошен сок или снабдување со сангрија. Дизајн на рачката на тапа против топла, отпорна на истекување, не бледнее, нема истекување на вода, изглед, безбедна употреба. Летната машина за ладни пијалоци е опремена со освежувачка забава за пиење, може да се загрева и мултифункционална и може да складира сок, сок од зеленчук, кафе, млеко, млеко од соја, чај, пиво и така натаму. За хотели од висока класа, ресторани, барови, ладни пијалоци, банкети, забави и друга забава. Оваа стилска автоматска машина за пијалоци со двоен слив, станицата за пијалоци ќе ја истакне секоја угостителска активност, така што атрактивен дисплеј и лесно гледање на идентификација на содржината. Материјал : безбедност И безбедност НА КОМПЈУТЕР и лесно чистење од нерѓосувачки челик, и во диспензерот за пијалоци е идеален за речиси секоја ситуација, чај, лимонада, овошен сок или снабдување со сангрија. Дизајн на рачката на тапа против топла, отпорна на истекување, не бледнее, нема истекување на вода, изглед, безбедна употреба. Големина : 57х35х60цмуси : диспензерите за Сокови може да се користат во забави, ресторани, хотели, бифе и кафетерии каде што соковите се достапни за многу луѓе.Содржина на пакетот : машини за пијалоци за самопослужување облик : стилски, едноставен, едноставен и убав.Висококвалитетна ледена цевка : хит мразот може да се додаде во ефектот на греење на мразот.Добие огромен капацитет, овој пијалок вендинг машини, ќе се минимизира потребата да се надополнува, па вашиот персонал време да се фокусира на други важни задачи.Сок, чај, вода со вкус, овошен сок во овие атрактивни фонтани итн., само ставете го во вашата станица за пијалоци, наполнете го, натерајте ги вашите клиенти да ценат дека мора да ги обезбедите најдобрите пијалоци!забелешка : 1. Бојата може малку да варира поради калибрацијата на бојата на секој поединечен монитор.2. Дозволете грешка во мерењето поради рачното мерење.3. Ви благодариме да се разбере и да уживате во вашиот шопинг време!Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не, ние ќе го решиме проблемот за прв пат.

Карактеристики

Производи во категоријата