.

.

Распрскувач На Дебеломер на сопирачките, Лесен За Употреба Дизајн На Фини Нишки Рачен Алат За Автоматски Дебеломер Диск Сопирачка За Автомобил За Отстранување Инс

Распрскувач На Дебеломер на сопирачките, Лесен За Употреба Дизајн На Фини Нишки Рачен Алат За Автоматски Дебеломер Диск Сопирачка

DEN 308.80

Износ
Залиха

●ЛЕСЕН за УПОТРЕБА ● распрскувачот на дебеломер на сопирачките е лесен за употреба и погоден за повеќето возила, ве молиме обрнете внимание на димензиите. ●ЛЕСЕН за УПОТРЕБА ● распрскувачот на дебеломер на сопирачките е лесен за употреба и погоден за повеќето возила, ве молиме обрнете внимание на димензиите. €СУШТИНСКА АЛАТКА ● распрскувачот на подлогата за сопирачките на дискот на автомобилот е суштинска алатка за отстранување и инсталирање на влошки за сопирачките. €СУШТИНСКА АЛАТКА ● распрскувачот на подлогата за сопирачките на дискот на автомобилот е суштинска алатка за отстранување и инсталирање на влошки за сопирачките. ●ФИНО ДИЗАЈН на КОНЕЦ € фино дизајн на конец за точно прилагодување. Челична конструкција со висока јачина, распрскувачот на подлогата за сопирачките на дискот е цврст и издржлив. Нашата ГАРАНЦИЈА ветуваме дека ќе ви обезбедиме задоволна услуга по продажбата, Доколку има некаков проблем, ве Молиме контактирајте не директно, ние ќе ви вратиме целосна исплата или ќе ви испратиме нова замена. Карактеристики : суштинска алатка за отстранување и инсталирање на влошки за сопирачките. Помогнете да го турнете клипот на сопирачката со дебеломер назад директно без оштетување на лицето на клипот. Фино конец дизајн за точно прилагодување. Челична конструкција со висока јачина, цврста и издржлива. Лесен е за употреба и погоден за повеќето возила, ве молиме обрнете внимание на големини. Спецификации : Материјал : 45# Челична Боја : Црна + Сребрена Опсег На Стегање : прибл. 0 - 74мм Големина : Како Што Покажува Сликата Тежина На Пакетот : прибл. Вклучен Е Пакет од 780гр : 1 Х Распрскувач На Подлогата За Сопирачките На Автомобилот Забелешка : ве Молиме дозволете грешка од 0,1-1см поради рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето. Ве молиме имајте предвид дека новиот тип и стариот тип на овој производ ќе бидат испратени по случаен избор и проверете дали нема да ви пречи пред да нарачате.

Карактеристики

Производи во категоријата