.

.

Државно Знаме на Stateзона На Државната Карта - 15оз Луксузна Двострана Шолја За Чај Од Кафе

Државно Знаме на Stateзона На Државната Карта - 15оз Луксузна Двострана Шолја За Чај Од Кафе

DEN 1.33

Износ
Залиха

ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ИЛИ РАСИПЕТЕ СЕ-Покажете ја вашата љубов кон 48-та Држава! Нашата ДРЖАВНА кригла ВО ARЗОНА е совршен подарок за секој што ја сака Стогодишнината. ДИЗАЈНИРАН СО ВАС ВО УМОТ-знаеме дека вашето време е вредно. За разлика од повеќето чаши кои содржат 11 унци, го испечативме нашиот дизајн на кригла во која има дарежливи 15 унци течност, што ви овозможува да истурите и да уживате повеќе. Оваа екстра голема керамичка кригла со висок оган, со рачка за лесно држење, ќе ја одржува вашата утринска доза на цевки за кофеин топла додека го започнувате денот. КВАЛИТЕТОТ Е ВАЖЕН ЗА НАС-Нашите чаши се печатат со помош на графика со висока дефиниција, детален контраст во боја и се комплетираат со завршница со висок сјај. Нашиот дизајн на обвивка им овозможува на десничарите и леваците кои пијат кофеин да ја покажат оваа живописна кригла на семејството, пријателите и соработниците. Дополнително, нашите чаши се безбедни за миење садови и микробранова печка, што ви овозможува да уживате во нив одново и одново. СОВРШЕНА ЗА МНОГУ ПРИЛИКИ-КРИГЛАТА СО ДРЖАВНО ЗНАМЕ ВО ARЗОНА е одлично, секојдневно, функционално акцентно парче за секој со восхит за АЗ. ВАШЕТО ЗАДОВОЛСТВО Е ВАЖНО-ние сме толку сигурни во нашите чаши, гарантираме Едногодишна Ограничена Гаранција. Ако криглата што ја нарачавте покажува знаци на несовршеност, избледува или пукнатини во рок од една година од купувањето, ние ќе ви испратиме замена или ќе ви обезбедиме целосна наплата. ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ИЛИ РАСИПЕТЕ СЕ-Покажете ја вашата љубов кон 48-та Држава! Нашата ДРЖАВНА кригла ВО ARЗОНА е совршен подарок за секој што ја сака Стогодишнината. ДИЗАЈНИРАН СО ВАС ВО УМОТ-знаеме дека вашето време е вредно. За разлика од повеќето чаши кои содржат 11 унци, го испечативме нашиот дизајн на кригла во која има дарежливи 15 унци течност, што ви овозможува да истурите и да уживате повеќе. Оваа екстра голема керамичка кригла со висок оган, со рачка за лесно држење, ќе ја одржува вашата утринска доза на цевки за кофеин топла додека го започнувате денот. КВАЛИТЕТОТ Е ВАЖЕН ЗА НАС-Нашите чаши се печатат со помош на графика со висока дефиниција, детален контраст во боја и се комплетираат со завршница со висок сјај. Нашиот дизајн на обвивка им овозможува на десничарите и леваците кои пијат кофеин да ја покажат оваа живописна кригла на семејството, пријателите и соработниците. Дополнително, нашите чаши се безбедни за миење садови и микробранова печка, што ви овозможува да уживате во нив одново и одново. СОВРШЕНА ЗА МНОГУ ПРИЛИКИ-КРИГЛАТА СО ДРЖАВНО ЗНАМЕ ВО ARЗОНА е одлично, секојдневно, функционално акцентно парче за секој со восхит за АЗ. ВАШЕТО ЗАДОВОЛСТВО Е ВАЖНО-ние сме толку сигурни во нашите чаши, гарантираме Едногодишна Ограничена Гаранција. Ако криглата што ја нарачавте покажува знаци на несовршеност, избледува или пукнатини во рок од една година од купувањето, ние ќе ви испратиме замена или ќе ви обезбедиме целосна наплата.

Карактеристики

Производи во категоријата