.

.

М6-1.0 х 30мм Шестоаголна Глава Капа Завртки, Челик Метрички Класа 8.8, Цинк Позлата - Груб Конец Метрички, Делумно Навој, Должина: 30мм Метрички, Конец Големина: М6 Метричк

М6-1.0 х 30мм Шестоаголна Глава Капа Завртки, Челик Метрички Класа 8.8, Цинк Позлата - Груб Конец Метрички, Делумно Навој, Должина:

DEN 724.80

Износ
Залиха

ДИН 931. Груб Конец. Делумно Навој. Цврстина на истегнување : 800 N/mm2 (преку дијамант од 16 mm.) 800 N/mm2 (над 16 mm дијам.). Класа 8.8 Челик, Угаснат и Кален. Надворешно навој прицврстувач со шестоаголна глава, мијалник-лице под главата, метрички навој теренот, направен од среден јаглероден челик и термички обработени. Стеблото со навој не се протега целосно на главата.

Карактеристики

Производи во категоријата