.

.

Муони 42 Модерни Кристални Тавански Вентилатори Со Светла и ДАЛЕЧИНСКИ ЛЕД Затемнувачки Вентилатор Лустер Златен Невидлив Тавански Вентилатор За Трпезарија Дневн

Муони 42 Модерни Кристални Тавански Вентилатори Со Светла и ДАЛЕЧИНСКИ ЛЕД Затемнувачки Вентилатор Лустер Златен Невидлив Тавански

DEN 3518.56

Износ
Залиха

●КРИСТАЛЕН ТАВАНСКИ ВЕНТИЛАТОР со СВЕТЛИНА q : Овој тавански вентилатор со светлина ги комбинира предностите на таванскиот вентилатор и кристалниот лустер, истовремено прифаќајќи ја практичноста на вентилаторот и елегантниот и убав кристален лустер. Сложено изработените светлосни рамки и испреплетените кристали ја прават вашата соба да блесне како палата!. ●ПРИЛАГОДЛИВ за ВИСИНА и тавански вентилаторски светла со 4" и 8 " надолни прачки, погодни за простории со различна висина. Можете да го инсталирате во дневната соба, трпезаријата, фоајето, хотелот, спалната соба итн. ●РЕВЕРЗИБИЛЕН И ТИВОК● : надградениот мотор со ЧИСТ бакар ЕДНОНАСОЧНА СТРУЈА е постабилен и тивок за време на работата. Исто така, поддржува обратен режим, надолниот проток на воздух во лето обезбедува ладен ветер, а нагорниот проток на воздух во зима ја промовира циркулацијата на воздухот. ●ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ И ТАЈМЕР И 6 БРЗИНА : кристални тавански вентилаторски светла со далечински управувач, сите операции на тавански вентилатор и светло може да се контролираат со далечински управувач, прилагодување на 6 брзини, додаден природен режим на ветер кој е посоодветен за спиење. €LED DIMMABLE ИЗВОР на СВЕТЛИНА q : модерното светло на вентилаторот на таванот е опремено СО 72 W LED извор на светлина, осветленоста (425-6120 LM) и бојата (800-6500 K) на светлината може да се прилагодат со далечински управувач, и постои режим на ноќно светло погоден за ноќ. €СТИГНАЛЕ & НЕВИДЛИВИ ABS НОЖЕВИ q : сечилото на вентилаторот на оваа црна златна таванска вентилаторска светлина се повлекува, а сечилото на вентилаторот може да се отвори и затвори преку далечинскиот управувач. Материјалот на сечилото на вентилаторот е СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, површината е мазна и нежна и полесно се чисти. ●БЕЗ ГРИЖИ ПОСЛЕ-УСЛУГИ : ако имате какви било прашања во врска со вентилаторот и инсталацијата на таванот, слободно контактирајте не. Ние ќе одговориме во рок од 24 часа и ќе ви обезбедиме услуга за повторно издавање додатоци и доживотна техничка поддршка. Лесен Комплет. Лесен Комплет. златни тавански вентилатори со светла.

Карактеристики

Производи во категоријата