.

.

јојофуни Фаворизира Богатство И Пари Контејнер Деца Животински Цртан Филм Печатење Детски Банки Калај Калај Боја Градите Празник Девојки Тенџере Среќа Тегла Спом

јојофуни Фаворизира Богатство И Пари Контејнер Деца Животински Цртан Филм Печатење Детски Банки Калај Калај Боја Градите Празник

DEN 132.80

Износ
Залиха

ЧУВАЊЕ ТЕНЏЕРЕдобар избор за подарок за вашите деца, тие ќе го направат тоа. ДЕЦА СВИНЧЕ банка : ) Цртан филм еднорог печатени свинче банка, исто така, соба или спална соба украс, уникатен и. МОНЕТА ЗАШТЕДА тенџере : оваа еднорог свинче банка е изработена од висококвалитетни керамички материјали, издржливи и. КУТИЈА ЗА ЗАШТЕДА на ПАРИ практичен и украсен, совршен подарок за деца како фестивали, родендени, празници. ДЕТСКА МОНЕТА може да користи Лесна, разумна големина, дизајн на заклучување, лесна и удобна за носење и складирање. ЧУВАЊЕ ТЕНЏЕРЕдобар избор за подарок за вашите деца, тие ќе го направат тоа. ДЕЦА СВИНЧЕ банка : ) Цртан филм еднорог печатени свинче банка, исто така, соба или спална соба украс, уникатен и. МОНЕТА ЗАШТЕДА тенџере : оваа еднорог свинче банка е изработена од висококвалитетни керамички материјали, издржливи и. КУТИЈА ЗА ЗАШТЕДА на ПАРИ практичен и украсен, совршен подарок за деца како фестивали, родендени, празници. ДЕТСКА МОНЕТА може да користи Лесна, разумна големина, дизајн на заклучување, лесна и удобна за носење и складирање. Список на пакети 1 тенџере За Заштеда на х ( Случаен Стил ) Карактеристики - Произведени со врвни материјали, извонредна изработка, издржливи за долготрајна употреба. - практичен и украсен, совршен подарок за деца како фестивали, родендени, празници. - Материјал : Железо. - Деликатната изработка и посебната форма го прават да изгледа многу реално. - Големина : 13,00Х8, 00Х7, 70см/ 5, 11х3, 14Х3, 03инч. - Со дизајн на заклучување, им помагаат на децата да формираат добра навика за складирање на пари. - Боја : Случајна боја ( случаен стил ). - добар избор за подарок за вашите деца, студенти, тие со задоволство ќе го добијат. Опис на стоки детска свинче банка Едноставен дизајн, шик и мода.Монета Заштеда Тенџере и боите и стиловите се погодни за момчиња и девојчиња, прекрасни цртани елементи, сакани деца.деца монета Може Оваа еднорог печатење свинче банка е произведена со висококвалитетен материјал, издржлив за долгогодишна употреба.Чување Тенџере Уникатен дизајн го прави повеќе симпатична и привлечна.

Карактеристики

Производи во категоријата